Arad: Niciun nou caz de infectare cu noul coronavirus nu a fost anunțat, luni, la Arad
8 iun. 2020, 13:24
Actualizat: 8 iun. 2020, 13:24

ARADCU SPITAL TBC MI10OCT
Articol scris de Scris de Boitiu Ciprian
Niciun nou caz de infectare cu noul coronavirus nu a fost anunțat, luni, decătre Grupul de Comunicare Strategică și Prefectura Arad.
În aceste condiții, în Arad sunt confirmate oficial 698 cazuri, în continuare, dupăce mai multe zile consecuvite nu au fost raportate cazuri noi.Până luni la prânz, în județul Arad 78 persoane cu vârste cuprise între 39 și 99 de ani au murit din cauza noului coronavirus. Cele mai multe persoane aveau și alte boli.
Citește și:
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
- 11:45 - Realitatea PLUS a depus la Curtea de Apel acțiunea împotriva deciziei CNA. Avocat: Retragerea licenței era o chestie prestabilită înainte de ședință -VIDEO
- 11:40 - Armistițiul temporar calmează piețele. Petrolul se ieftinește puternic: este cea mai mare scădere din ultimii 6 ani
- 11:25 - Alexandra Păcuraru, despre decizia CNA de a închide Realitatea PLUS: „Nu mai există democrație când închid gura opoziției. Vom lupta cu fruntea sus!”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News










