Advertising
Incident într-un autobuz: două femei au ajuns la spital după ce au căzut în timpul deplasării

Incident într-un autobuz: două femei au ajuns la spital după ce au căzut în timpul deplasării
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 7 mar. 2026, 14:46
Două femei au fost rănite după ce au căzut într-un autobuz al transportului public din Sibiu. În urma incidentului, ambele au fost transportate la spital pentru îngrijiri medicale.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:19Fostul ministru Bogdan Ivan, implicat într-un accident cu un autobuz, în Bistrița
- 11:18Un microbuz plin cu români s-a prăbușit 10 metri într-o râpă, în Austria
- 10:58Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























