Advertising
Panică la graniță după un nou atac cu drone al Rusiei! A fost emis Ro-Alert

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Arad Publicat: 19 mai 2026, 07:47
Panică la granița României. Rusia a efectuat o serie de atacuri cu drone asupra unor obiective din Ucraina, la granița cu țara noastră. Oficialii au emis un mesaj de tip RO-Alert pentru locuitorii din Tulcea.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:53Arestări după bătaia dintre clanurile Ștoacă și Toboșaru. Conflictul a continuat și la poliție
- 11:37Andrew Tate, din nou în fața procurorilor DIICOT. Milionarul acuzat de viol a fost dus la audieri
- 10:29Semnificația aparte pe care o are aparția Shakirei la CM 2026
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News
























