Advertising
Fată de 15 ani, moartă după ce a căzut de pe bloc, în timp ce încerca să-și facă selfie

Bloc
Scris de Daniel Onescu Publicat: 17 mai 2026, 17:14
Anchetă de proporții în capitală după ce o tânără de 15 ani a murit. Potrivit surselor, aceasta era pe acoperișul unui bloc alături de alți doi prieteni și voiau să facă mai multe poze. Într-un moment de neatenție însă, victima a alunecat și a căzut în gol.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 18:48Trump ar fi propus un schimb surprinzător: Ucraina contra deminării Strâmtorii Ormuz
- 18:30Incendiu izbucnit la un cămin pentru vârstnici. Zeci de persoane s-au autoevacuat
- 17:03Iranul ar putea redeschide Strâmtoarea Ormuz după acordul cu SUA. Detaliile care au stârnit controverse
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News
























