Arad: Bărbați prinși la pescuit în plină prohibiție
22 mai 2020, 20:42
Actualizat: 22 mai 2020, 20:42
Articol scris de Scris de Boitiu Ciprian
Trei pescari au fost sancționați după ce prinși în timp ce pescuiau pe malul râului Mureș, în zona Pădurii Vladimirescu, chiar dacă suntem în plină perioadă de prohibiție.
Pescarii au fost prinși în timpul unui control realizat decătre comisari ai Gărzii Naționale de Mediu din Arad, polițiști din cadrul Inspectoratului de Poliție Județean Arad și reprezentanții ai Agenției Naționale de Pescuit și Acvacultură Arad.Perioada de prohibiție se va sfârși pe 2 data de iunie.
Citește și:
- 21:30 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: "Este o nedreptate periculoasă, atât CCR, cât și CNA conduc România în locul poporului român!”- președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News











