Advertising
Trei tineri, o fată și doi băieți, din județele Arad și Bacău, judecați la Tribunalul Arad pentru omor calificat

Trei tineri, o fată și doi băieți, din județele Arad și Bacău, judecați la Tribunalul Arad pentru omor calificat
Scris de Realitatea de Arad Publicat: 25 ian. 2023, 12:24
Cei trei tineri au intrat în pătruns în apartamentul bărbatului de 87 de ani, pe care îl cunoșteau și despre care știau că are bani,
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























