Advertising
Arad: Cca 40 de angajaţi ai Serviciului de Ambulanţă Judeţean Arad au protestat miercuri. Motivele

ambulanta_1_19919300
Scris de Boitiu Ciprian Publicat: 10 iun. 2020, 16:55
Citește și
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
- 16:3715 mașini de lux de peste 1,3 milioane de euro, scoase la vânzare de statul român
- 15:54Ministerul Sănătății, plată record prin PNRR: 438 milioane de lei într-o singură săptămână
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























