Advertising
Ordonanță bombă. Guvernul ia 10% din banii necheltuiți de instituții pentru a acoperi găurile din buget

Ordonanță bombă. Guvernul ia 10% din banii necheltuiți de instituții pentru a acoperi găurile din buget
Scris de Realitatea de Arad Publicat: 10 mai 2024, 08:45
Informații extrem de importante obținute de jurnaliștii Realitatea PLUS
Citește și
- 10:46Daniel Udrescu: Cum te lasă inflația fără bani în timp ce statul câștigă pe seama ta
- 22:04Incident tehnic la depozitul de zgură și cenușă Valea Căprișoarei. A fost descoperită o tasare de 50 de metri, iar autoritățile monitorizează situația
- 16:40Motivul pentru care patronii ajunși în pragul falimentului se tem să mai concedieze angajați
- 16:3715 mașini de lux de peste 1,3 milioane de euro, scoase la vânzare de statul român
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























