Advertising
SCANDAL uriaș pe plata cash - Premierul: „E normal că-i doare, că nu mai au cum să cheltuie şpaga”

SCANDAL uriaș pe plata cash - Premierul: „E normal că-i doare, că nu mai au cum să cheltuie şpaga”
Scris de Realitatea de Arad Publicat: 1 nov. 2023, 08:36
Premierul Marcel Ciolacu a vorbit despre limitarea plăților cash care a stârnit numeroase controverse în spațiul public
Citește și
- 18:55Ion Cristoiu: „Bătălia pe viață și pe moarte în Coaliție. Miza este ca USR să fie scos de la ciolan, măcar două zile”
- 16:36Ambasadorul SUA la București, despre criza politică: „Românii trebuie să o rezolve. Indiferent cum, relația noastră va rămâne puternică”
- 15:04Interviu EXCLUSIV Realitatea PLUS: Ana Maria Păcuraru, față în față cu ambasadorul SUA, Darryl Nirenberg
- 13:52Grindeanu se delimitează de modelul Bolojan: „Reforma administrației nu înseamnă oameni dați afară”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























