Advertising
Bătaie între adolescente, într-un parc din Arad. Fetele ar fi consumat votcă și bere

Bătaie între adolescente, într-un parc din Arad. Fetele ar fi consumat votcă și bere
Scris de Realitatea de Arad Publicat: 19 iul. 2020, 17:42
Din primele informații, se pare că mai multe fete ar fi băut o sticlă de votcă și bere
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 12:11ANAF trimite notificări în toată țara! Românii cu venituri din străinătate, obligați să depună Declarația Unică
- 10:19Cod galben de caniculă și furtuni în mai multe regiuni. ANM anunță temperaturi de până la 35 de grade
- 08:36Avertisment fără precedent al serviciilor Five Eyes: Inteligența artificială ar putea depăși securitatea cibernetică în câteva luni
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























