Advertising
RECOMPENSĂ DE 100.000 DE EURO PENTRU CEI CARE OFERĂ INFORMAȚII CE VOR DUCE LA RECUPERAREA PIESELOR FURATE DIN TEZAURUL DACIC. CINE OFERĂ SUMA COLOSALĂ

RECOMPENSĂ DE 100.000 DE EURO PENTRU CEI CARE OFERĂ INFORMAȚII CE VOR DUCE LA RECUPERAREA PIESELOR FURATE DIN TEZAURUL DACIC. CINE OFERĂ SUMA COLOSALĂ
Scris de Realitatea de Arad Publicat: 27 ian. 2025, 19:04
Un antreprenor olandez stabilit în București, Alex van Breemen (fondatorul grupului imobiliar Cascade), a anunțat o recompensă de 100.000 de euro pentru informațiile care vor duce la recuperarea pieselor din tezaurul dacic furate de la Muzeul Drents din Assen.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 19:56Moment fără precedent în Ungaria! Televiziunea publică și-a întrerupt emisia și și-a cerut scuze pentru „minciunile din trecut”
- 19:28Trump reaprinde tensiunile în NATO: amenință din nou cu retragerea trupelor americane din Europa
- 18:46Apel direct al lui Zelenski către NATO! Președintele ucrainean cere mai mult sprijin și aderarea Ucrainei
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























