Advertising
Un bărbat din Bacău a aflat că a murit în actele statului, deși este viu și nevătămat: „Sunt un decedat funcțional. Nu m-am sincronizat la timp cu sistemul”

Un bărbat din Bacău a aflat că a murit în actele statului, deși este viu și nevătămat: „Sunt un decedat funcțional. Nu m-am sincronizat la timp cu sistemul”
Scris de Realitatea de Arad Publicat: 20 ian. 2026, 13:00
Bărbatul a povestit întreaga întâmplare
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:10Circulație oprită pe Podul Prieteniei sâmbătă: care este motivul și cât vor dura restricțiile
- 12:31Exclusiv la „Culisele Statului Paralel”: Călin Georgescu, față în față cu Anca Alexandrescu, duminică de la 20:55
- 11:46Atenționare de călătorie pentru Serbia emisă de MAE: sunt anunțate proteste în Belgrad și alte orașe
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























