Advertising
Arad: AUDIO Primarul Aradului, Călin Bibarț: vreau ca Paștele să ne prindă cu bulevardele Revoluției și Dragalina asfaltate
5 mar. 2020, 22:22

ARADCU 00 CALIN BIBART MA19FEB
Articol scris de Scris de Boitiu Ciprian
Profitând de vremea bună, autoritățile locale din Arad au început lucrările de finalizare și betonare a săpăturilor executate pentru modernizarea rețelei de canalizare, de pe cea de-a doua arteră a Bulevardului Revoluției din centrul orașului.
Primarul municipiului Arad, Călin Bibarț, speră ca până la Paști, atât bulevardul Revoluției cât și bulevardul Dragalina, să fie asfaltate.[audio mp3="https://realitateadearad.net/wp-content/uploads/2020/03/ARADCU-00-CALIN-BIBART-JOI05MART-CENTRU.mp3"][/audio]Lucrările de modernizare a rețelei de canalizare sunt realizate cu co-finanțare din bani europeni.
Citește și:
- 12:49 - Costel Gâlcă, atac la conducere după despărțirea de Rapid: „Trebuia să am alte clauze în contract”
- 10:16 - Mihai Stoica, atac la Daniel Pancu: „Nu văd nicio logică în discursul lui”
- 10:08 - Jaqueline Cristian, învinsă în primul tur la Roland Garros
- 09:17 - MM Stoica anunță un posibil nou titular la FCSB: „Avem mari speranțe în el”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News














