Advertising
Condamnat de instanță, încarcerat de polițiștii arădeni
18 feb. 2022, 19:39

Condamnat de instanță, încarcerat de polițiștii arădeni
Un bărbat a fost condamnat pentru săvârșirea de infracțiuni la regimul circulației rutiere
Polițiștii Serviciului de Investigații Criminale, împreună cu cei ai orașului Curtici, au depistat, ieri, pe raza orașului Curtici, un bărbat de 28 de ani, din localitate, pe numele căruia, magistrații Judecătoriei Arad au emis un mandat de executare a pedepsei închisorii de un an, pentru săvârșirea de infracțiuni la regimul circulației rutiere.
Bărbatul a fost încarcerat în Penitenciarul Arad.
Sursa: Realitatea de Arad
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:31 - Închisoare cu suspendare pentru un bărbat care a instigat pe internet la violențe împotriva magistraților
- 12:11 - Makaveli, acuzat de fraudă, a fost săltat de mascați de la prima oră a dimineții. Influencerul este audiat chiar acum
- 08:12 - Operațiunea „JUPITER 5”: Sute de percheziții și peste 100 de persoane vizate în dosare de criminalitate economică și contrabandă
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























