Advertising
Deșeuri din construcții depozitate la deșeuri menajere! Amenzi de până la 20.000 lei

Deșeuri din construcții depozitate la deșeuri menajere! Amenzi de până la 20.000 lei
Scris de Miclauș Dana Publicat: 16 sept. 2022, 19:11
A devenit o practică transformarea platformelor menajere în depozite ad-hoc de deșeuri
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 15:29În culisele Summitului G7: Ana-Maria Păcuraru transmite exclusiv pentru REALITATEA PLUS
- 15:07Transmisiuni speciale de la Summitul G7: Ana-Maria Păcuraru, singurul jurnalist român invitat de Casa Albă
- 11:05Proteste violente înaintea Summitului G7: mii de manifestanți au ieșit în stradă. Ana-Maria Păcuraru transmite în exclusivitate de la cea mai importantă reuniune mondială
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News
























