Advertising
Purtătorul de cuvânt al Guvernului anunță ce se va întâmpla cu compensarea cu 50 de bani pentru carburanți

Purtătorul de cuvânt al Guvernului anunță ce se va întâmpla cu compensarea cu 50 de bani pentru carburanți
Scris de Realitatea de Arad Publicat: 6 aug. 2022, 22:17
Compensarea la pompă cu 50 de bani a preţurilor la carburanţi va continua pe întreaga perioadă anunţată, urmând ca la finalul analizei să fie luate noi decizii, a precizat, sâmbătă, purtătorul de cuvânt al Guvernului, Dan Cărbunaru.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Arad și pe Google News


























